«Аристократ» із Вапнярки fb2

поделись с друзьями
Скачать «Аристократ» із Вапнярки fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Дніпро
Первый выпуск:Київ, 1983
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Відомий український сатирик у своєму першому в Україні сатиричному романі вивів цілу галерею гротескно яскравих сатиричних типів, що уособлювали витвори безлико-тоталітарної радянської системи.

Роман написаний з властивою авторові іронією, читається легко, захоплююче. В часи так званого застою цей веселий, дотепний, але гострий і соціально спрямований твір з виразно українським національним обличчям дивом пробився у світ через стіну суцільної і всеохоплюючої ідеологічної цензури і став настільки популярним, що кілька його видань миттєво тонули в надрах вдячних читачів, котрі бачили в ньому гротескно-правдиве віддзеркалення тогочасної дійсності.

 

Анотація до видання 1983 р.: "У сатиричному романі українського радянського письменника висміюються мнимі життєві цінності сучасного міщанина. Пошуки «легкого й красивого життя» приводять героя цього твору Євграфа Сідалковського в коло пристосуванців, що паразитують на натхненній праці наших людей. В гумористично-сатиричний калейдоскоп потрапили й обивателі, і бюрократи, й інші носії чужої для нас моралі."

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
aristokrat-іz-vapnyarki-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 4,1 Мбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!