Бхомбол-ватажок fb2

поделись с друзьями
Скачать Бхомбол-ватажок fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:"Веселка"
Серия:У світі пригод
Первый выпуск:Київ, 1961
Язык книги:Украинский
Оригинал:Бенгальский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

У дітей кожної країни є свої улюблені книги й улюблені герої. Перед вами улюблена книга бенгальських дітей — дітей, які живуть в Індії і розмовляють мовою бенгалі. Спитайте першого-ліпшого бенгальського школяра про цю книгу, і він розповість вам про веселі й захоплюючі, цікаві, а часом небезпечні пригоди Бхомбола-ватажка.

Написав цю книгу письменник Кхогендронатх Мітро, який давно і багато пише для дітей і користується великою популярністю в Індії.

Повість «Бхомбол-ватажок» (частина перша) була написана 1935 року і одержала премію «За кращу дитячу книгу». До 1953 року книга витримала сім видань. Читачам так сподобався сміливий герой, що вони протягом багатьох років засипали письменника листами, в яких просили розповісти ще щось про Бхомбола-ватажка Писали і маленькі читачі, і читачі, які стали дорослими.

І ось 1953 року, йдучи назустріч цим проханням, К. Мітро написав другу частину повісті. У нашому виданні обидві частини об'єднані в одну книгу.

Читаючи цю повість, ви разом з її героєм Бхомболом зробите цікаву подорож по незнайомих вам полях і дорогах Бенгалії і взнаєте багато цікавого про життя ваших індійських однолітків.

 

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
bhombol-vatazhok-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 415,6 Кбайт

1 Отзыв

  • MaSSoFet
    MaSSoFet 23 Июня 2013 21:06

    На русском языке см. здесь: http://www.livelib.ru/book/1000773289Очень хотелось бы эту книгу разместить здесь на русском. У кого-нибудь есть такая возможность?С уважением Валерий.

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!