Богиня і Консультант fb2

поделись с друзьями
Скачать Богиня і Консультант fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Первый выпуск:Харків, 2009
Язык книги:Украинский
ISBN:9789661402804
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

У новому романі популярного автора поєднуються події сучасності й минувшини, а надто минувшини далекої — сивої давнини. Автор ніби піднімає завісу світу речей і відкриває читачеві багатий невидимий всесвіт — сни, видіння, передбачення майбутнього, читання думок… І крізь усе це червоним променем сяє Камінь Богині, на який упродовж століть, навіть епох полюють різні сили — українські гетьмани та сучасні політики, ордени й окремі люди, Обрані і найманці.

* * *

Володимир Єшкілєв (нар. 1965) — письменник, метафізик, мандрівник, якого з дев'яностих років називають «сірим кардиналом сучасної української літератури». У пустелях Єгипту і Палестини, у тибетських монастирях і на степових курганах Причорномор'я Єшкілєв уже десять років збирає «знаковий залишок» прадавніх містичних знань, далеке відлуння від тих Часів Присутності, коли посланці вищих сил перебували серед наших далеких предків. Для Єшкілєва епохи не відокремлені одна від одної незламними стінами і течія історії безперервна: від легендарних Праматерів людства до теперішніх інтриг глобалізованого світу триває планетарна гра сил Світла і Темряви.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
boginya-і-konsultant-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 856,3 Кбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!