Борислав смiється fb2

поделись с друзьями
Скачать Борислав смiється fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Франко Иван Яковлевич
Серия:Диалектика Переходного Периода из Ниоткуда в Никуда
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Іскра бориславського полум'я жевріла в душі Івана Франка ще з дитинства. У батьковій кузні малий Івась чув розповіді селян, які приходили до батька-коваля, про лиходійство бориславських фабрикантів, про страшні події на нафтових промислах. Згодом Франко прийшов до читачів із своїм тематично новаторським «робітничим» епосом — малою (цикл оповідань) і великою («Boa constrictor», «Борислав сміється») «бориславською» прозою.

Борислав — західноукраїнський центр нафтової промисловості. Голодна смерть гнала на тяжку фабричну роботу спролетаризованих селян. Тут за нужденне животіння вони добровільно продавали свою силу і здоров'я, ставали злиденними, голодними, обшарпаними ріпниками.

Отже, в центрі повісті — непримиренна боротьба двох ворожих світів, яка відбувається в Бориславі. Сам Борислав також можна вважати головним героєм повісті. Це місто гноблених і нещадно експлуатованих, але нескорених і могутніх.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
borislav-smiєtsya-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 272 Кбайт

Об авторе

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!