поделись с друзьями
Скачать Чарiвнi окуляри fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Нестайко Всеволод Зиновьевич
Издатель:Веселка
Серия:Каменное Зеркало
Первый выпуск:Київ, 2005
Язык книги:Украинский
ISBN:9660103425
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

«Чарівні окуляри» – нова правдиво-фантастична повість славного українського казкаря Всеволода Нестайка відкриє для читача неосяжний світ веселих казкових пригод двох хлопчаків у шаленому ритмі сучасного життя. Іскрометний гумор та захоплюючий сюжет зроблять подорож до цього світу яскравою та незабутньою.

Веселі, дотепні, мудрі казки й повісті Всеволода Нестайка знають і люблять діти й дорослі в Україні та в багатьох країнах світу. Його герої давно вже говорять не тільки російською, білоруською, литовською, латиською, грузинською, вірменською, узбецькою... не лише англійською, німецькою, іспанською, румунською, угорською, словацькою, а навіть арабською і мовою бенгалі.

Його трилогія «Тореадори з Васюківки» стала українським бестселером. Її внесено Міжнародною радою з дитячої та юнацької літератури до Особливого Почесного списку Г.-К. Андерсена «як один з найвидатніших творів сучасної літератури для дітей».

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
charivni-okulyari-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 113,3 Кбайт

Об авторе

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!