Елементарні частинки fb2

поделись с друзьями
Скачать Елементарні частинки fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Фоліо
Первый выпуск:Харків, 2005
Язык книги:Украинский
Оригинал:Французский
ISBN:966–03–3236–х
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Роман «Елементарні частинки», що отримав дві престижні премії в галузі літератури — Дублінську та Французьке національне Гран-прі, на сьогодні виданий майже 30 мовами світу.

У чому полягає щастя: кохати чи отримувати сексуальне вдоволення? ось питання, що рано чи пізно постає в житті кожного. А може, є третє вирішення проблеми? Її розв'язання заслуговує на Нобелівську премію…

Головний герой роману, французький учений, домагається кардинальних змін у біології людини як виду, у результаті чого з'являється нове покоління ЩАСЛИВИХ людей.

 

Уельбек Мішель Уельбек (1958) — французький поет, есеїст, прозаїк, кожнии роман й якого стає бестселером. Літературна кар'єра коли йому було 20 років. Вже перші твори принесли йому славу, а разом з нею і репутацію найскандальнішого письменника сучасності, якому вдалося зробити те, що вже доволі давно не виходило в жодного літератора, — збентежити широке коло читачів, нікого не залишивши байдужим.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
elementarnі-chastinki-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 331,4 Кбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!