Енн із Острова Принца Едварда fb2

поделись с друзьями
Скачать Енн із Острова Принца Едварда fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Урбіно
Серия:Енн
Первый выпуск:Львів, 2013
Язык книги:Украинский
Оригинал:Английский
ISBN:9789662647150
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Час невблаганно плине, і мрійлива дівчинка, а згодом — зовсім юна вчителька перетворюється на чарівну студентку. Мрії Енн про навчання здійснюються, вона полишає ейвонлійську школу та їде до Редмондського коледжу. Перед нею нові можливості, нові знайомства, нові друзі й сердечна подруга Філіппа… Крім того, врода Енн і її небуденний розум привертають усе більше уваги. Природно, що довкола аж роїться від юнаків, і не один бажав би, щоб ця гордовита красуня стала для нього не лише другом. Іноді Енн сама не може розібратися у власних почуттях. Хто їй більше до душі — багатий і вродливий Рой Гарднер чи все-таки відданий Гілберт Блайт?

Книжки канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері (1874–1942) вже понад століття користуються величезним успіхом у всьому світі. Щороку вони видаються мільйонними накладами у США, Канаді, Австралії та країнах Європи. За ними знято популярні кінофільми.

Це третя книжка циклу про Енн Ширлі, який складається з восьми романів.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
enn-іz-ostrova-princa-edvarda-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 330,5 Кбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!