Енн із Зелених Дахів fb2

поделись с друзьями
Скачать Енн із Зелених Дахів fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Урбіно
Серия:Енн
Первый выпуск:Львів, 2013
Язык книги:Украинский
Оригинал:Английский
ISBN:9789662647082
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Події цієї чудової книжки відбуваються в далекій Канаді, на острові Принца Едварда. На фермі Зелені Дахи живуть немолоді вже брат із сестрою, Метью й Марілла Катберти. Якось вони вирішили взяти із сирітського притулку хлопця, котрий міг би допомагати їм у господарстві. Проте їхньому здивуванню не було меж, коли виявилося, що замість хлопця до них прибула руденька худорлява дівчина, Енн Ширлі. І в цієї незвичайної істоти виявилася напрочуд химерна вдача!

Книжки канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері (1874–1942) вже понад століття користуються величезним успіхом у всьому світі. Щороку вони видаються мільйонними накладами у США, Канаді, Австралії та країнах Європи, за ними знято популярні кінофільми, створено театральні постановки. «Енн із Зелених Дахів» – початок циклу, що складається з восьми книжок.

В основу роману «Енн із Зелених Дахів» (1905) покладено дитячі спогади письменниці. У 1908 році книга вийшла у США. Успіх її був миттєвим і нечуваним. Марк Твен назвав руденьку героїню Монтгомері «найбільш зворушливою й чарівною дитиною художньої літератури із часів безсмертної Аліси».

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
enn-іz-zelenih-dahіv-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 465,7 Кбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!