Гобіт, або Туди і звідти [іл. Алан Лі] fb2

поделись с друзьями
Скачать Гобіт, або Туди і звідти [іл. Алан Лі] fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Толкин Джон Рональд Руэл
Издатель:Астролябія
Первый выпуск:Львів, 2013
Язык книги:Украинский
Оригинал:Английский
ISBN:9786176640370
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Це історія надзвичайної пригоди, яку втнула ватага ґномів, узявшись відшукати загарбане драконом золото. Мимохіть учасником цієї ризикованої виправи став Більбо Торбин, прихильний до комфорту і позбавлений амбіцій гобіт, котрий, на власний подив, виявив неабияку винахідливість і вправність у ролі зломщика. Сутички з тролями, ґоблінами, ґномами, ельфами та гігантськими павуками, бесіда з драконом, Смоґом Величним, і радше мимовільна присутність на Битві П’ятьох Армій – ось лише деякі пригоди, що їх судилося пережити Більбо. Але траплялись і світліші моменти: щира дружба, смачне частування, сміх та пісні.

Написаний професором Толкіном для власних дітей, «Гобіт» відразу ж по виході у світ зустрів палке схвалення. Ця дивовижна історія, цілком закінчена та вивершена, водночас є преамбулою до «Володаря Перстенів». Видання, прикрашене чудовими ілюстраціями Алана Лі, задовольнить навіть найвибагливіших читачів.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
gobіt-abo-tudi-і-zvіdti-іl-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 6,3 Мбайт

Об авторе

1 Отзыв

  • Sanchos
    Sanchos 28 Апреля 2011 14:37

    На украинском, наверное, даже самый страшный хорор будет смешной 

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!