Гобіт, або Туди і Звідти fb2

поделись с друзьями
Скачать Гобіт, або Туди і Звідти fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Толкин Джон Рональд Руэл
Издатель:Астролябія
Серия:Рожденные в Зоне
Первый выпуск:2011
Язык книги:Украинский
Оригинал:Английский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Це історія надзвичайної пригоди, яку втнула ватага ґномів, узявшись відшукати загарбане драконом золото. Мимохіть учасником цієї ризикованої виправи став Більбо Торбин, прихильний до комфорту і позбавлений амбіцій гобіт, котрий, на власний подив, виявив неабияку винахідливість і вправність у ролі зломщика. Сутички з тролями, ґоблінами, ґномами, ельфами та гігантськими павуками, бесіда з драконом, Смоґом Величним, і радше мимовільна присутність на Битві П’ятьох Армій — ось лише деякі пригоди, що їх судилося пережити Більбо. Але траплялись і світліші моменти: щира дружба, смачне частування, сміх та пісні.

Написаний професором Толкіном для власних дітей, «Гобіт» відразу ж по виході у світ зустрів палке схвалення. Ця дивовижна історія, цілком закінчена та вивершена, водночас є преамбулою до «Володаря Перстенів». Видання, прикрашене чудовими ілюстраціями Алана Лі, задовольнить навіть найвибагливіших читачів.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
gobіt-abo-tudi-і-zvіdti-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 982,7 Кбайт

Об авторе

1 Отзыв

  • shalenok
    shalenok 28 Октября 2012 13:24

    Кабздец!

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!