Кінець світу. Том 1. До… fb2

поделись с друзьями
Скачать Кінець світу. Том 1. До… fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Фоліо
Серия:Графіті
Первый выпуск:Харків, 2012
Язык книги:Украинский
ISBN:9789660358560
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Василь Базів — автор роману «Хрест», що вийшов друком у видавництві «Фоліо» 2011 року, знаний в Україні політик, дипломат, вчений, письменник. Має найвищий дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного посла. Професор глобалістики Міжнародного університету «Україна».

«Кінець світу. До і після…» — космологічно–техногенне розслідування у двох томах, у якому автор подає унікальну версію покликання людства та його галактичної долі, викладену в календарі майя. Перший том «Кінець світу. До…» — це несподіваний і захоплюючий погляд на походження земного життя, на матрицю численних цивілізацій гомо сапіенс, на видимий і невидимий світ на Землі впродовж останніх сотень тисячоліть, відколи владарює планетою богоподібна істота — її Величність Людина.

Відправною точкою другого тому «Кінець світу. Після…», що вийде друком упродовж 2012 року, є твердження майя, що ми, нинішні земляни, — це п’ятий комплект людства після попередніх чотирьох, знищених у результаті глобальних катастроф. Але чи буде останнім наш п’ятий склад людства, який має проіснувати 1 872 000 днів, з яких 21.12.2012 — останній?..

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
kіnec-svіtu-tom-1-do-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 257,9 Кбайт

1 Отзыв

  • КнопкA
    КнопкA 16 Августа 2009 05:45

    Перший том сподобався більше, є багато цікавого. Додавання політики все зіпсувало.

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!