Кінець світу. Том 2. Пiсля… fb2

поделись с друзьями
Скачать Кінець світу. Том 2. Пiсля… fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Фоліо
Серия:Графіті
Первый выпуск:Харків, 2013
Язык книги:Украинский
ISBN:9789660351011, 9789660361676
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Василь Базів — автор роману «Хрест», що вийшов друком у видавництві «Фоліо» у 2011 році і готується до видання у Лондоні англійською мовою, — знаний в Україні та за її межами політик, дипломат, вчений, письменник, візіонер. Має найвищий дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного посла. Професор Міжнародного університету «Україна».

«Кінець світу. До і після...» — сага про космологічну долю людства у двох томах, у якій автор подає власну унікальну версію покликання Людини. Перший том, що вийшов на початку 2012 року, містить фундаментальне дослідження створення світу і людства, пропонує ексклюзивну матрицю численних земних цивілізацій.

У другому томі, що виходить напередодні «кінця світу» за «Календарем майя», автор у процесі освоєння цього феноменального вчення галактичних блукальців безпосередньо на їхній батьківщині на півострові Юкатан, на основі аналізу вершинних досягнень сучасної науки, а також у царині власних креативних візій, приходить до висновку, що «кінець світу» — це Кінець епохи здичавілого роду гомо сапіенс і Початок на планеті Земля постлюдства, поіменованого люденами. Те, що вершиться на нашому віку, за значимістю дорівнює народженню життя на Землі і створенню Креатором Людини.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
kіnec-svіtu-tom-2-pislya-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 401,2 Кбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!