Колекція пристрастей fb2

поделись с друзьями
Скачать Колекція пристрастей fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Сняданко Наталка В.
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Повість Наталки Сняданко “Колекція пристрастей” без сумніву лише з великою натяжкою можна віднести до так званої “жіночої еротичної прози”, хоча вона, повість, має всі ознаки бестселера, яким свого часу стали “Польові дослідження українського сексу”. Однак характер цієї прози можна охарактеризувати радше як анти-Забужко. Це стосується як стилістики та засобів вираження, так і, — умовно кажучи, — “соціально-психологічного” портрету протагоніста (чи то пак — протагоністки). Можна говорити також про особливості природи комплексів, сублімація яких призвела до появи обидвох творів, про зміни у хронографії, але найважніше мабуть — полярність сугестивних реакцій: аґресивно-екстравертні спроби трансформувати реальність, виходячи з власних вагінально-рецепторних потреб в одному випадку, й інтравертивний, рефлексійно-рефлекторний скепсис як форма самозахисту — в іншому.

Втім, усе це — лише недолугі чоловічі спроби класифікувати незбагненну жіночу природу, котра, як відомо, класифікації не підлягає.

Читаймо.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
kolekcіya-pristrastey-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 154,8 Кбайт

Об авторе

1 Отзыв

  • Aliysha
    Aliysha 07 Августа 2010 12:11

    Бр-рр-р... Так писати анотації?  Звіт патолого-анатома? Ведмежа послуга! Новинкою зацікавилася, та читати передумала

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!