Коли ти поруч fb2

поделись с друзьями
Скачать Коли ти поруч fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Талан Светлана
Издатель:Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Первый выпуск:Харків, 2012
Язык книги:Украинский
ISBN:9789661428965
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Льоша хотів бути з Дашею в радості та в горі, у багатстві та в бідності, але не у хворобі… Коли близька подруга видала її таємницю, коли власні батьки відсахнулись від неї, як від прокаженої, – хто його засудить? А вони ж могли жити разом довго та щасливо чи померти в один день – загинути тоді, на зануреній у туман трасі. Того дня Даша, самовіддана медсестра, сама спливаючи кров’ю, вибралася з понівеченого в аварії «жигульонка», щоб надати допомогу тим, хто її потребував. Так вона заразилася. Даша не знає як, але вона повинна жити далі!

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
koli-ti-poruch-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 359 Кбайт

Об авторе

4 Отзыва

 • маська
  маська 11 Июня 2015 20:43

  Сумна і дуже душевна історія про життя і смерть, зраду близьких, нерозуміння найрідніших і звичайно про любов. Читайте, не залишитеся байдужими!

 • ladymoon
  ladymoon 26 Ноября 2015 18:00

  Життєво.. Книга про те як потрібно боротися за себе, навіть коли всі від тебе відвернулисяя. І лише так зможеш бути щасливим. А щасливого закінчення немає. По happy end не сюди.

 • klavucha
  klavucha 19 Февраля 2016 19:43

  Дивовижна книга, читаючи її розумієшь як важко в наш час порозумітися з іншими людьми. Свого треба триматися, інакше не перенесешь біль, яку наносять найближчі для тебе люди. Це дуже важко.... Даринка дуже сильна і смілива дівчина, яка заслуговує на щастя, хочби на таке коротке, але щасливі дні у любові. Дякую, Світлана Талан за це ДИВО!!!!

 • KAKTUS
  KAKTUS 23 Июня 2016 22:12

  На мою думку, хепі енд якраз вдався.  Тільки я думала, що Даша одружиться з молодим лікарем.

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!