Копальні царя Соломона. Дочка Монтесуми fb2

поделись с друзьями
Скачать Копальні царя Соломона. Дочка Монтесуми fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Хаггард Генри Райдер
Издатель:"Школа"
Серия:Бібліотека пригод
Первый выпуск:Харків, 2004
Язык книги:Украинский
Оригинал:Английский
ISBN:966811499х
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

В романі "Копальні царя Соломона" мисливець Аллан Квотермейн, капітан Гуд і сер Генрі Куртіс пускаються в небезпечну подорож на пошуки алмазних копалень царя Соломона. Для сера Генрі єдиною метою є знайти свого брата, який відправився за скарбами і пропав без вісті, а Квотермейн і Гуд сподіваються казково розбагатіти. Багато випробувань доведеться пройти героям, перш ніж вони дістануться до скарбниці і повернуться звідти.

У основу одного з кращих пригодницьких романів "Дочка Монтесуми" лягли історичні події епохи великих морських географічних відкриттів і завоювань. Герой твору Томас Вінгфілд, від імені якого ведеться розповідь, пише свої "спогади" відразу ж після розгрому "непереможної армади" — флоту католицької Іспанії.

Розповідаючи історію свого надзвичайного життя, Томас Вінгфілд переноситься в часи своєї юності, наповненої пристрастями, битвами і неймовірними пригодами.

 

 

 

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
kopalnі-carya-solomona-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 1,4 Мбайт

Об авторе

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!