Недержавні таємниці: нотатки на берегах пам'яті pdf

поделись с друзьями
Скачать Недержавні таємниці: нотатки на берегах пам'яті pdf бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Фоліо
Первый выпуск:Харків, 2014
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook pdf
RU

Описание книги

«Недержавні таємниці» — це щира розмова третього Президента України Віктора Ющенка про приватні сторінки біографії: про кохання і кар'єрні повороти, життя і смерть найдорожчих людей. У книжці він оповідає, як перетнулися долі батьків — Андрія і Варвари, про диво віщих снів і гіркий полиновий хліб дитинства. 

Чому бандити не сидять у тюрмах? Чому президент Ющенко відмовився повертати у дію Конституцію 1996 року? Чи планувала Юлія Тимошенко державний переворот у вересні 2005 року? Що зруйнувало таємний союз БЮТ та Партії регіонів улітку 2009 року? Чому насправді розпалася помаранчева команда? Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто і чому отруїв опозиційного кандидата в президенти у вересні 2004 року? Як подолати найбільшу в історії повоєнної Європи гіперінфляцію? — Відповіді на ці та багато інших гострих і болючих запитань ви знайдете у книжці Віктора Ющенка. 

«Недержавні таємниці» — не тільки колекція призабутих уже фактів новітньої історії, але й захоплююча оповідь про подолання тягаря радянського минулого, про те, як і чому змінювалася Україна протягом останніх 60 років.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
nederzhavnі-taєmnicі-notatki-pdf.pdf pdf Поддерживается большинством электронных книг 90,2 Мбайт

2 Отзыва

  • Деметрио
    Деметрио 09 Апреля 2014 08:24

    Упырь.Положил начало развалу государственности Украины и начал взращивать русофобию.

  • Фанка_ихняя
    Фанка_ихняя 07 Июня 2014 20:06

    Брехня на брехне...Витя Ю.будет проклят будущими поколениями украинцев...Развал неньки был положен при нём...Продажная америкосовская ...На пару со своей америкосовской женой...

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!