Незвичайні пригоди експедиції Барсака fb2

поделись с друзьями
Скачать Незвичайні пригоди експедиції Барсака fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Дитвидав
Серия:У світі пригод
Первый выпуск:Київ, 1958
Язык книги:Украинский
Оригинал:Французский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Науково-фантастична повість Жюля Верна “Незвичайні пригоди експедиції Барсака” — останній твір славнозвісного французького письменника-фантаста. Людина передових поглядів і переконаний борець проти колоніального рабства та агресії, Жюль Верн виступав на захист пригноблюваних народів Азії і Африки. Ці погляди позначились і на повісті “Незвичайні пригоди експедиції Барсака”, де автор з симпатією змальовує тубільців “чорного континенту”.

Розповідаючи про дивовижне місто Блекленд і його машини, витвір геніального безумця Марселя Камаре, Жюль Верн передбачав революцію в техніці майбутнього. Адже багато з того, про що лише мріяв письменник, вже справдилось у наш час.

В повісті розповідається, як експедиція депутатів парламенту Барсака і Бодрієра заглибилася в нетрі Африки. Але… Та про все, любий читачу, ти дізнаєшся, прочитавши цю захоплюючу книжку про пригоди учасників експедиції, про таємниче місто Блекленд, де править диктатор, злочинець Гаррі Кіллер, про мужнього і хороброго журналіста Амедея Флоранса.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
nezvichaynі-prigodi-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 595,3 Кбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!