Переспівниця fb2

поделись с друзьями
Скачать Переспівниця fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:ТОВ «Видавництво «Країна Мрій»
Серия:Голодні ігри
Первый выпуск:Київ, 2012
Язык книги:Украинский
Оригинал:Английский
ISBN:9786175380277
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Коллінз поповнила когорту письменниць, таких як Дж. К. Роулінг і Стефені Маєр, чиї дитячі книжки залюбки читають дорослі.

«Блумберг»

 

Трилогія [«Голодні ігри»] в найкращому сенсі поєднує політичну пристрасть роману «1984». незабутню лють «Механічного апельсина», всеохопну вигадливість «Хронік Нарнії» та детальну винахідливість «Гаррі Поттера».

«Нью-Йорк Таймз»

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
perespіvnicya-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 319,1 Кбайт

2 Отзыва

  • Zarinochka
    Zarinochka 16 Февраля 2013 06:08

    Неперевершена книга!Така ж чудова як і дві попередні частини.Але саме в "Переспівниці" найбільше я співчувала героям.Під час прочитання епілогу сльози так і полилися... Ця трилогія надовго залишиться в мене в пам'яті.

  • spagetty
    spagetty 02 Апреля 2013 16:22

    З усіх прочитаних мною книг, ця вразила чи ненайбільше. На останніх сторінках сльзи лилися рікою.Тут не має ідиальних героїв, вчинки кожного можна як засудити так і похвалити. А також кожного з них можна зрозуміти і виправдати жорстокість, як і Капітолія, так і повстанців. Кожен з них боровся за те, що було важлива для них. І ціна в тисячі людських житті, навіть дичячих, не зупинила ні тих, ні інших. Читаючи книги, часто порівнювала з історією людства. Адже в постійних теж війнах гинули і гинуть досі мільйони безневинних життів.

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!