Подвійний Леон. Іsтоrія хвороби fb2epubhtmltxt

поделись с друзьями
Скачать Подвійний Леон. Іsтоrія хвороби fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Іздрик Юрій Романович
Издатель:Лілея-НВ
Первый выпуск:Івано-Франківськ, 2000
Язык книги:Украинский
Оригинал:Украинский
ISBN:9667263738
Доступные форматы:EBook fb2, epub, html, txt
RU

Описание книги

Остання частина своєрідної трилогії, яку разом із «Подвійним Леоном» складають дві попередні книги Іздрика — «Острів Крк» та «Воццек».

Пошуки власного «я» та ненастанні мовні експерименти відтворюють «історію хвороби» головного героя, яка тісно переплітається з історією його кохання і є, по суті, ще однією інтерпретацією Історії як такої.

Високий романтизм та нещадна іронія, філософські забави і чорний гумор — ось компоненти, з яких автор готує свій черговий текстовий коктейль.

* * *

Я не повинен був писати цієї книги.

Мені просто не потрібно було писати цієї книги.

Мені в жодному разі не можна було її писати.

Але я сяк-так протримався лише чотири роки. Один рік і кілька місяців, якщо говорити відверто. Однак весь цей час я носив її в собі — банальність неймовірна. Та вагітна голова гірша за неплідне лоно. Весь цей час, — коли вже послуговуватися гінекологічними аналогіями, — тривали затяжні пологи, а на кесарів розтин мозку я не погодився.

Шкода, звичайно, що немовля виявилося мертвонародженим. Ця книга жила, поки не виявилася записаною. Тепер — це чергова маленька стосторінкова труна, яку доведеться, мабуть, разом із іншим мотлохом таргати на спині аж до Судного Дня.

Сподіваюся, безкоштовний громадський адвокат, якщо й не виявиться фахівцем, то принаймні спроможеться на просте людське співчуття, навіть, коли воно не матиме жодного юриспрудентського обґрунтування.

Приємних сновидінь.

А в т о р

* * *

Художнє оформлення автора

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
podvіyniy-leon-іstorіya-fb2-epub-html-txt.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 345,3 Кбайт
podvіyniy-leon-іstorіya-fb2-epub-html-txt.epub epub Electronic Publication - открытый формат электронных версий книг 455,2 Кбайт
podvіyniy-leon-іstorіya-fb2-epub-html-txt.html html В основном используется для отображения сайтов, но и книги позволяет читать 279,8 Кбайт
podvіyniy-leon-іstorіya-fb2-epub-html-txt.txt txt Самый обычный текстовый файл, содержащий текстовые данные в виде строк. 198,9 Кбайт

Об авторе

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!