Розколоте небо fb2txt

поделись с друзьями
Скачать Розколоте небо fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Талан Светлана
Издатель:Клуб Сімейного Дозвілля
Первый выпуск:2014
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook fb2, txt
RU

Описание книги

Україна, 1930-ті роки. Варя виросла в заможній родині, у якій вміли та любили працювати, тому й господарство мали міцне. Але прийшли інші, лихі часи. Почалася колективізація, і все, що люди заробили своїм потом, потрібно було віддати... Хіба ж хто знав, яка страшна біда чекає на ці щедрі землі? Годі було уявити, що голодна смерть спустошить все навколо. Втративши чоловіка, родичів, Варя залишилась сама з маленькими дітьми. Хто зможе їх врятувати?

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
rozkolote-nebo-fb2-txt.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 411,2 Кбайт
rozkolote-nebo-fb2-txt.txt txt Самый обычный текстовый файл, содержащий текстовые данные в виде строк. 314 Кбайт

Об авторе

5 Отзывов

 • Ксюндель
  Ксюндель 14 Марта 2014 01:41

  Уклін та подяка за книгу, читала і плакала, згадуючи розповіді бабусі про той страшний час.

 • Morik
  Morik 01 Мая 2014 14:02

  Хочу эту книгу на русском...Ну, наконец-то прочитала! (Купила на сайте "Клуб семейного досуга").Очень понравилась книга. Все так и было, так и было... хотя сейчас на том людском горе кое-кто спекулирует, но факты - вещь упрямая.

 • Ферджик
  Ферджик 05 Апреля 2015 19:19

  Читала книгу по частям.Сердце розрывалось от боли.Моих прадедушку и прабабушку также розстреляли возлеколодца за мешок зерна, которий спрятали в колодце.Розстреляли на глазах у детей.Да никто не наказан за зверства.Ужас.Что люди пережили невозможно представить.

 • marusya
  marusya 11 Апреля 2015 06:58

  Ще декілька десятиліть тому друк такого твору був би взагалі неможливий. Від нас старанно приховували результати "господарювання" комуністів, цинічно та безсоромно вихваляючи досягнення "п"ятирічок" і зростання добробуту населення в Україні. Чи хтось поніс відповідальність за мільйони замордованих голодом людей, чи хтось відповість за злочини перед народом?! Колективізацію провели успішно, але якими жертвами? Невже мета виправдовує всі засоби?! В романі змальовано життя одного села на початку 1930-х років. Чудовою мовою, зрозумілими образами та  захоплюючою сюжетною лінією зобразила талановита авторка таких важкий період в нашій історії. Раджу всім прочитати - ця книга примушує нас відчути себе причетними до однієї з найтрагічніших періодів життя нашого народу. Пам"ятаємо! Сумуємо! Вічна пам"ять невинним жертвам режиму!

 • market611
  market611 26 Апреля 2015 08:08

  Жутко просто! Книга захватывает от первой до последней страницы.

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!