поделись с друзьями
Скачать Шукачі скарбів fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Кокотюха Андрей Анатольевич
Издатель:Нора-Друк
Первый выпуск:Київ, 2005
Язык книги:Украинский
ISBN:9668321839
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Десь далеко в нетрях сибірської тайги є велике родовище золота. Понад сто років його шукають учені, бандити, працівники спецслужб і просто авантюристи всіх мастей. Важко дістатися до скарбу. На шляху шукачів — безмежна тайга, люті комарі, непролазні болота, стрімкі ріки, ведмеді-людожери. Точне місце родовища вказує саморобна карта, яка випадково потрапила до рук переселенців із України. Відтоді кілька поколінь зберігають таємницю скарбу, передаючи її від діда до онука. За хранителями карти в різні часи полюють сталінські чекісти, радянські кадебісти, шпигуни іноземних держав. Але справжніх шукачів пригод у всі часи рятували чоловіча дружба, сміливість, бажання досягти мети та вроджені хитрість і винахідливість.

Нова книга Андрія Кокотюхи, як завжди, захоплює з першої сторінки і тримає в напруженні до останньої. Написана у кращих традиціях класичних авантюрно-пригодницьких романів, оповідь переносить читача то в сучасний Київ, то в Західний Сибір, то на початок минулого століття, то в перші повоєнні роки. Фінал, як завжди, передбачити неможливо.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
shukachі-skarbіv-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 507,2 Кбайт

Об авторе

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!