Століття Якова fb2

поделись с друзьями
Скачать Століття Якова fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Лис Володимир Савович
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

«Століття Якова» - переможець конкурсів «Коронація слова-2010» та «Ґранд-коронація слова», визнаний кращим романом десятиріччя.

«...Життя древнього Якова з поліської глибинки, його любові й війни, злочинства й подвиги, пристрасті й муки несподівано виявились куди захопливішими за кілограми детективів із пригодами зомбі, упирів, ФСБ та інших потвор. Серед засилля сучасного літературного силікону Яків зі своєю сімейною сагою впадав в око, як живий серед манекенів: він був справжнім — йому хотілося співпереживати. Жінки, згадуючи деякі епізоди, скліпували сльозу: атож, мелодраматичного в романі чимало, тільки чомусь тому всьому віриш... Чи не тому, що «Століття Якова» — це ще й сто повних років української історії, з усіма її — куди там шекспірівським! — непроговореними й неосмисленими трагедіями, чиї непідбиті рахунки ми й далі продовжуємо оплачувати? І волинське Полісся на перехресті режимів, імперій, народів, армій, культур і субкультур (хто тільки не товкся тут за «століття Якова» — від уланів Пілсудського до наркоділерів на джипах...) — то сцена, на якій розігрується споконвічна драма боротьби людини зі світом за власну душу? І книжка ця — не тільки про дядька-поліщука, мужчину з вимираючої породи справжніх, якого, як тріску, жбурляло по водах вийшлого з берегів XX століття, — а й, якимсь таємничим чином, як то завжди буває з направду добрими книжками, — про кожного з нас?...» (Оксана Забужко)

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
stolіttya-yakova-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 487,4 Кбайт

Об авторе

4 Отзыва

 • sin
  sin 04 Ноября 2013 11:30

  Від книги неможливо відірватися! Прочитала на одному подиху. Хоча деколи зупинялась на прочитаній фразі для обмірковування, хотілося, так сказати, "розтягнути задоволення"

 • De_RoSSI
  De_RoSSI 08 Декабря 2013 00:08

  душа щиміла від початку й до кінця 

 • ne0d
  ne0d 22 Марта 2014 16:37

  мова книги незвична, але читається легко, цікава

 • РиточКA
  РиточКA 05 Сентября 2014 05:42

  Згідний на 100% з Оксаною Забужко! Ця книга на сьогодні є твором світового рівня, особисто я в цьому переконаний! Давно не читав української книги такої якості! Рекомендую усім без зайвих вагань! Не міг відірватися. Не знаю, чи автор зможе ще написати щось подібне, але вже цієї книги досить, щоб запам'ятати його ім'я!  

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!