Таємний посол. Том 1 fb2

поделись с друзьями
Скачать Таємний посол. Том 1 fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Малик Владимир Кириллович
Серия:Таємний посол
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook fb2, fb2
RU

Описание книги

 

Володимир Малик (справжнє прізвище — Сиченко, 1921–1998) — відомий український письменник, що зажив слави як автор історико–пригодницьких романів (тетралогія «Таємний посол», «Князь Кий», «Черлені щити» та ін.). Його твори ставлять поруч з творами Александра Дюма та Генріка Сенкевича. У 1983 році за досягнення в галузі літератури В. Малику було присуджено премію ім. Лесі Українки. У тетралогії «Таємний посол» розповідається про боротьбу українського народу проти турецько–татарських загарбників у другій половині ХVІІ століття, про трагічні події в Україні після Чигиринських походів та про оборону Відня (влітку 1683 року). Читачі будуть у захваті від карколомних пригод безстрашного розвідника козака–відчайдуха Арсена Звенигори та його побратимів, чиї діяння й самовідданість у боротьбі за «други своя», за честь, справедливість і людяність роблять їх справжніми лицарями «без страху і докору».

До видання увійшли перша і друга книги тетралогії.

 

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
taєmniy-posol-tom-1-fb2-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 585,2 Кбайт
taєmniy-posol-tom-1-fb2-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 584,1 Кбайт

Об авторе

2 Отзыва

  • Gogi
    Gogi 24 Октября 2009 16:30

    класна книга, легко читається. на жаль, багатенько сторінок відсутні (можливо, при завантаженні пошкодився файл, не знаю), тому дочитував на сайті.хто ще не читав-раджу! не відірветеся, поки не прочитаєте.

  • cskovich
    cskovich 26 Июля 2010 13:26

    Книга - супер! Читав багато років назад, в друкованому вигляді, коли ще не мав інтернета. Зараз вирішив перечитати. Добре, що можна хоч в електронному вигляді насолодитися творами автора. А так із задоволенням купив би ці книжки. 

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!