У лісничівці fb2

поделись с друзьями
Скачать У лісничівці fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Видавництво Миколи Денисюка
Первый выпуск:Буенос-Айрес, 1954
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Зворушлива краса цього найновішого твору письменниці Софії Парфанович передається нам у тендітній атмосфері гармонії між звірятами і людиною. З кожньої сторінки цього твору промінює таємнича сила природи, відтворена в оповіданнях, що складаються на життя у лісничівці.

Ми глибоко відчуваємо переживання маленької саренки Сильвії, дятля Стукача, папужки Старого і повільного черепахи Іллі Даниловича та багатьох інших героїв твору, які заселюють нашу далеку батьківщину.

Якесь інтимне тепло спливає на нас при описах світу природи, який авторка переповідає нам з великою добротою і щирою любов’ю. Повна краса нашої природи, карпатські ліси, квітисті левади і багаті поля, наші ластівки і сарни, дятлі і борсуки знаходят милий відгук у наших серцях: Не забувайте нас! — кличуть звірята нашої землі, і ми розуміємо цей світ, що його з таким тонким мистецтвом відтворила Софія Парфанович.

Він прагне свободи і, хоч почуває себе добре серед людей золотого серця, все таки покидає солодку неволю та відходить у поля й ліси, на свободу.

Книжка для всіх: для дітей, юнацтва і для старших. Чарівна книжка!

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
u-lіsnichіvcі-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 1,5 Мбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!