Україна у вогні fb2

поделись с друзьями
Скачать Україна у вогні fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Серия:Енн
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Тут всі сліди битви сценариста з письменником. Один закликав до строгого професійного рисунка сценарію, другий, вражений стражданнями народу, весь час поривався до розширення теми, розмірковувань, ліричних відступів, — до авторської участі в громадді великих подій.

 

 Нехай вибачливий читач, мій сучасник і друг, не нарікає, коли вирощене мною невелике дерево не цілком гіллясте і струнке, коли багато гілок тільки відчувається, не встигнувши ще вирости серед небачених пожарів і катастрофічного грому гармат, що стрясають сьогодні нашу землю.

 

 В моїй свідомості все тут написане — тільки прозора основа великої майбутньої книги боротьби мого народу за визволення з-під ярма гітлеризму.

 

 Якщо внаслідок гостроти моїх переживань, сумнівів чи помилок серця які-небудь міркування мої виявляться несвоєчасними, чи занадто гіркими, чи не досить урівноваженими іншими міркуваннями, то це, можливо, так і є.

 

 Тоді прошу читача незлобливо виправити мене своєю доброю порадою.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
ukraїna-u-vognі-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 154,1 Кбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!