Втомлені гори fb2

поделись с друзьями
Скачать Втомлені гори fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Первый выпуск:2010
Язык книги:Украинский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

З ВІРОЮ В УКРАЇНУ

Поетична збірка "Втомлені гори" - третя книга поета Валентина Кудрицького. Свого первістка - збірку поезій "Падають листя" автор присвятив найкращим людським почуттям - любові до жінки, до Батьківщини. Друга збірка - "Грицько сміється" - наповнена іскрометним гумором, який висміює хапуг, ледарів, пройдисвітів, гуляк та інші негативні явища нашого життя.

"Втомлені гори" стали продовженням одного з улюблених жанрів - сатири. Цього разу головним його уваги стало політичне життя нашої держави, починаючи ще з Союзу і до наших днів. Під сатиричний обстріл попали колишні партійні і державні діячі - Хрущов, Брежнєв, Єльцин, Горбачов, Кравчук, Кучма, Ющенко, а також керівники і босси нижчих рангів.

Автор щиро вболіває за долю неньки-України, її незалежність. Один із віршів він назвав "Я вірю в Україну", в якому найповніше висловлює своє кредо. Інший вірш має назву "He заважайте людям жити". Цю тему продовжує ще одним програмним віршем "Щoб земля раділа".

Поезія автора досить активна, мова образна, багата на епітети. Тому більшість віршів написані в народному стилі.

Значне місце у збірці займають вірші на чотири рядки, які за своїм змістом і формою нагадують рубаї (вірші поетів Близького Сходу). В них автор у стислій формі передає своє світобачення, демонструє свою майстерність поета-сатирика.

Хочеться побажати читачам багато приємних хвилин від знайомства з новою роботою автора.

Микола Маліченко, заслужений діяч мистецтв України.

 

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
vtomlenі-gori-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 396,1 Кбайт

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!