Я, Паштєт і Армія fb2

поделись с друзьями
Скачать Я, Паштєт і Армія fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Скрябин Кузьма
Издатель:Адеф
Первый выпуск:2014
Язык книги:Украинский
ISBN:786177156177
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Ця книжка - виключно чоловіча п'єса з використанням характерної військової риторики, написана відомим українським співаком Андрієм Кузьменком (Кузьми), лідером групи "Скрябін". Книга "Я, Паштєт і Армія" - розповідь про армійського друга Кузьми Паштєта (Сергія Павлова), який потрапив в армію із-за проблем з деканом в університеті, де Сергій був кандидатом біологічних наук. Книга проникнута армійськими буднями та гумором, який піднімає настрій кожному.

Ця брошурка, бо книжкою назвати її я не ризикну, не має жодної художньої цінності. В ній зібрані дуже звичайні оповідання про дуже звичайного хлопця, яким я був і є. Тому, якщо маєш кілька годин вільного часу, і настрій, щоб позубоскалити на тему примітиву армійських буднів, ти - наш клієнт. Не шукай в ній високих ідей, завуальованих в написаному між стрічками.
Жити треба так, щоб було з чого поржати! Так і живу!

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
ya-pashtєt-і-armіya-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 98 Кбайт

Об авторе

4 Отзыва

 • Самая-Самая
  Самая-Самая 15 Мая 2015 19:51

  тут наче не вся книга

 • coolgirl
  coolgirl 07 Июля 2015 15:09

  Погиб Кузьма вчера, 2 февраля 2015 года... Разбился на машине в ДТППесню вчера слушала, он поёт - "Руина", со слезами слушала...Жаль парня... 

 • Лала
  Лала 10 Декабря 2015 02:50

  Давно я так не хохотала... чтиво не для слабонервных дамочек

 • MissHoney
  MissHoney 03 Мая 2016 20:13

  Ну дуже смішно написано!  Не читайте у транспорті, а то всі подумають, що у вас щось із головою (сміятися будете до сліз). Особливо рекомендую тим, хто служив ще у СРСРОцінив на 8, тому як повністю згідний з автором : "Ця брошурка, бо книжкою назвати її я не ризикну, не має жодної художньої цінності." Але реально смішно!

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!