Янкі з Коннектікуту при дворі короля Артура fb2

поделись с друзьями
Скачать Янкі з Коннектікуту при дворі короля Артура fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Твен Марк
Издатель:Дніпро
Серия:Муфтик, Півчеревичок та Мохобородько
Первый выпуск:Київ, 1985
Язык книги:Украинский
Оригинал:Английский
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Ця незвичайна книга поєднує в собі фантастику, пародію і життєрадісний гумор. Роман є раннім прикладом теми подорожей в часі в літературі, вийшов за 6 років до "Машини часу" (1895) Герберта Уеллса.

Типовий янкі з штату Коннектікут кінця XIX століття отримує під час бійки удар по голові і втрачає свідомість. Опритомнівши, він виявляє, що потрапив в епоху і королівство короля Артура — героя багатьох лицарських романів. Заповзятливий янкі негайно знаходить місце при дворі короля як чарівник, потіснивши старого Мерліна. Використовуючи свої знання науки, техніки і історії, він починає перетворювати британське товариство за зразком сучасної йому Америки. Завдяки кипучій енергії американця, лицарі і вельможі, чародії і ченці, прекрасні діви і простий народ залучаються до благ цивілізації. І із здивуванням дізнаються, що таке мило, порох, електрика, газети, телеграф і багато чого іншого.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
yankі-z-konnektіkutu-pri-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 386,8 Кбайт

Об авторе

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!