Янтарне скло fb2

поделись с друзьями
Скачать Янтарне скло fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Пулман Филип
Издатель:Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Серия:Темні початки
Первый выпуск:Харків, 2007
Язык книги:Украинский
Оригинал:Английский
ISBN:9789663437668
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Філіп Пуллман вважається гідним продовжувачем традицій Дж. Р. Р. Толкієна. Не випадково права на екранізацію трилогії «Темні початки» придбала кінокомпанія, яка нещодавно екранізувала суперпопулярну трилогію «Володар перснів».

«Янтарне скло» — заключна книга трилогії видатного майстра слова Філіпа Пуллмана, що розповість про небезпечні пригоди дівчинки Ліри, що мешкає у іншому, схожому на наш, світі та її друга Віла. Діти мандрують різними світами, уникаючи контактів із воїнами Зла, бо за старовинним пророцтвом після глобальної катастрофи саме на Ліру чекає доля другої Єви, матері всього людського. Разом з героями юний читач порине у вир надзвичайних подій: подорож до підземного світу, поєдинок сил Добра і Зла, зустріч з душами померлих друзів і, нарешті, розставання Віла та Ліри, які встигли полюбити одне одного, але заради збереження рівноваги у Всесвіті змушені повернутися кожен до свого світу.

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
yantarne-sklo-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 493,9 Кбайт

Об авторе

0 Отзывов

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!