Зозулята зими fb2

поделись с друзьями
Скачать Зозулята зими fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:
Издатель:Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Первый выпуск:Харків, 2014
Язык книги:Украинский
ISBN:9789661465427
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Ніч. Степ. Сніг. Зима. І в яку історію ти знову вплуталася, Руслано? Що (чи хто?) вело тебе, коли опинилася новорічної ночі посеред засніженого безмежжя й наштовхнулася там «випадково» на самотню маленьку дівчинку, зовсім замерзлу? Довкола нікого. Ані живих, ані мертвих. Лишень стужа, місяць вповні та замети. Що маля тут робить, одне-однісіньке? З цієї зустрічі починається химерна, загадкова та зовсім не казкова зимова історія. Провінційним містечком прокочується серія загадкових вбивств, у які виявляються вплутаними малі діти, давно мертві діти… Хтось безжальний та жорстокий, вважаючи себе Богом, склав сценарій помсти, і він не зупиниться, поки не вб’є останнього зі «списку приречених».

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
zozulyata-zimi-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 352,6 Кбайт

1 Отзыв

  • goodman
    goodman 04 Июня 2012 15:53

    Книга захоплююча та цікава! Сподобалося те, що герої, як це буває завжди, не виступають "крутими та всемогутніми", а зображені, хот не зовсім звичайними, але нормальними людьми зі своїми проблемами. Їх історії життя чітко продумані та цікаві. Загалом, книга сподобалася) Рекомендую)

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!