Зворотний бік світла fb2

поделись с друзьями
Скачать Зворотний бік світла fb2 бесплатно
Название книги:
Автор:Корний Дара
Издатель:Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
Серия:Безсмертні
Первый выпуск:Харків, 2013
Язык книги:Украинский
ISBN:9789661440042
Доступные форматы:EBook fb2
RU

Описание книги

Поки прихильники сутінкової саги сумують над тим, що Стефані Маєр відклала завершення свого роману «Сонце півночі» (сповідь Едварда Каллена), її українська колега Дара Корній започаткувала власну сагу. Зазирніть у чорну душу темного безсмертного — і ви побачите там кохання, яке виточило лють. Сутінки спустилися на світ Чотирьох Сонць, коли лихий Стрибог, стоячи на Дівич-горі, віддавав накази нищити, палити все, що було дорого Птасі — на той час безпорадній дівчинці. Це згодом вона стане найсильнішою з світлих безсмертних і… пробачить йому, і покохає, і приборкає звіра… Але чому надзвичайну дитину ціною власного життя йому народить звичайна смертна жінка?

Світло не може існувати без темряви, а інколи вони навіть закохуються одне в одного: Птаха — світла безсмертна, Стриб — темний. А от Мальва ще не визначилася, більше того — дівчина донедавна й гадки не мала про своє покликання і про те, чия кров тече в її жилах. До сімнадцяти років Птаха берегла її як зіницю ока, та вже час її квіточці розпускати пелюстки — чорні чи білі, новонароджена безсмертна обиратиме сама!

Скачать книгу

Имя файла Формат Объем Ссылка
zvorotniy-bіk-svіtla-fb2.fb2 fb2 FictionBook — стандарт призван обеспечить совместимость с любыми устройствами и форматами 947,1 Кбайт

Об авторе

1 Отзыв

  • Анюточка
    Анюточка 21 Сентября 2013 18:12

    Автор занадто відхилялась від основного сюжету, переповідаючи історії бабок і сусідок, багато філософії. Але це на любителя, я ж більше люблю динамічний розвиток. Книга цікава, приємно, що є таке явище, як українське фентезі українською мовою. Дякую, пані Даро!

Оставить отзыв

Внимание! Необходима авторизация!